Łapacz snów 18 cm czarno szary
search
  • Łapacz snów 18 cm czarno szary
  • Łapacz snów 18 cm czarno szary

Łapacz snów 18 cm czarno szary

119,99 zł

Zgodnie z tradycją Indian w nocy w powietrzu unoszą się sny. Dzięki Łapaczowi snów dobre sny docierają do człowieka i się śnią, a złe sny zostają uwięzione w łapaczu i z nadejściem świtu obracają się w nicość.

Jeśli masz problemy ze snem, cierpisz na bezsenność czy koszmary, koniecznie zaopatrz się w taki przedmiot mocy, który pozwoli Ci uwolnić się od tych problemów. 

Ręcznie wykonany przez Szamana  z intencją uzdrowienia snów.

Średnica koła: 18 cm

Długość całkowita: 70 cm

Kolory dominujące: szary, czarny,  i inne.

Materiał: obręcz metalowa, wełna, koraliki, piórka.

Ilość

Indianie wierzący w nadprzyrodzoną moc łapaczy snów powiadają, że sny, zarówno te dobre, jak i złe, zsyłane są z ciemnego, nocnego nieba. Złe sny, jako te wielkie i niezdarne, wpadają w sieć i grzęzną w niej, by pod wpływem promieni porannego Słońca wyparować wraz z rosą. Dobre sny, jako małe i sprytne przeciskają się i po piórze spływają delikatnie na śpiącego, uprzyjemniając mu odpoczynek. Mówi się też, że kolisty kształt jego ramy symbolizuje cyklicznie powtarzający się krąg czasu, Matkę Ziemię, cztery strony świata, w których żyją ludzie. Sieć wyobraża jedność rodziny z wszystkimi jej powiązaniami, zaś więzy - więzy rodzinne.

22-1
Only registered users can post a review. Log in or create an account .

Brak komentarzy do tego produktu.