zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Symetria" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm
search
  • "Symetria" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm
  • "Symetria" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

"Symetria" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

2 699,99 zł

"Symetria" to niezwykłe dzieło sztuki, które wywodzi swoją Moc z głębi transcendentalnych doświadczeń. Przeniknięte harmonią kolorów miedzi, złota, zieleni, brązów oraz subtelnych odcieni niebieskiego, obraz ten emanuje energią uzdrawiającą. Jego figuralne elementy - trójkąty, prostokąty i długie linie - splecione w równowagę, tworzą pulsującą wibrację Symetrii. Stworzony przy użyciu różnych technik malarskich, ten obraz zachęca do odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii.

Wymiary: 80x60x3,5cm

Materiał: 100% bawełniane płótno 3D (przed malowaniem zostało zagruntowane), farby akrylowe, medium, werniks satynowy.

Sygnowany: z tyłu i na dole obrazu

Autor: EosCris 

Rok: 2023

Ważne: Kupujesz tylko Obraz artystki, a nie prawa autorskie do obrazu. 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

"Symetria" to nie tylko obraz, lecz manifestacja transcendentalnej podróży autorki w sferę Istot Nieorganicznych. To płynąca z głębi kompozycja, której harmonijne barwy oraz figuralne elementy - trójkąty, prostokąty i linie - stanowią wyraz uzdrawiającej energii. Przez zastosowanie szpachli i różnorodnych pędzli z farbami akrylowymi, dzieło to zyskało głębię i teksturę, emanując stabilnością i porządkiem.

Ta istota energetyczna ukryta na płótnie jest zaproszeniem do wewnętrznego spokoju, równowagi i harmonii dla każdego widza. "Symetria" nie tylko zachwyca formą i kolorami, ale także oddziałuje na emocje i myśli, tworząc wibracje stabilności. To dzieło sztuki, które przekazuje przesłanie o dążeniu do spokoju, stabilizacji emocjonalnej oraz harmonijnego życia.

Zachęcamy wszystkich poszukujących wewnętrznej równowagi i spokoju do odkrycia rezonansu płynącego z "Symetrii". To więcej niż obraz – to energetyczna Istota gotowa dotrzeć do tych, którzy pragną znaleźć spójność i harmonię we własnym życiu.

Obraz dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. 

Oryginał. Dzieło sztuki. Wszelkie kopiowanie obrazu, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Zdjęcia są poglądowe.

To, co wyróżnia ten obraz, to jego Moc i unikalność. Namalowany z użyciem wysokiej jakości farb akrylowych oraz wysokiej jakości medium  jest jedynym w swoim rodzaju. Płótno 3d. Boki obrazu są zamalowane na czarno, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowej ramy.

To oryginalne dzieło sztuki, które nie ma swojej kopii oraz nigdy nie powstanie taki drugi. 

Zapewniamy Cię, że ten niezwykły obraz nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale również będzie przypominał Ci o Mocy, harmonii i pięknie każdego dnia. Bądź jednym z nielicznych, którzy posiadają ten wyjątkowy obraz w swojej kolekcji!

Obraz namalowany przez artystkę o wielu twarzach. EosCris, bo o niej mowa - jej obrazy napełnione są Mocą i Tajemnicą, do której odkrycia gorąco zapraszamy! Tworzy z pasji i chęci dzielenia się. Tworzy dzieła jedyne w swoim rodzaju i nie spotkasz takiego drugiego.

------------------------------------

Zdjęcia obrazów, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83)

363
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.