zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Cichy wieczór" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm
search
  • "Cichy wieczór" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm
  • "Cichy wieczór" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

"Cichy wieczór" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

2 699,99 zł

Przeniknięty energią wyciszenia i uzdrowienia, obraz Mocy "Cichy Wieczór" to nie tylko płótno – to zaproszenie do oddechu w zgiełku codzienności. Stworzony z inspiracji kontaktów z Istotami Nieorganizcznymi ze śnienia, wywołuje głębokie wibracje spokoju. Jest on przeznaczony dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu, pragną momentu relaksu. Wpatrując się w detale tego obrazu, doświadczysz spokoju umysłu, a jego wibrująca energia ma moc transformacji, zmieniając negatywne emocje w pozytywną siłę.

Wymiary: 80x60x3,5cm

Materiał: 100% bawełniane płótno 3D (przed malowaniem zostało zagruntowane), farby akrylowe, medium, werniks satynowy.

Sygnowany: z tyłu i na dole obrazu

Autor: EosCris 

Rok: 2023

Ważne: Kupujesz tylko Obraz artystki, a nie prawa autorskie do obrazu. 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

 'Cichy Wieczór' to niezwykła kompozycja, która nie tylko ozdobi twoją przestrzeń, ale także wprowadzi harmonię i wewnętrzną równowagę

Stworzony z inspiracji pięknymi Istotami Nieorganicznymi, obraz Mocy "Cichy Wieczór" jest rezultatem energii EosCris i Istot Nieorganicznych ze snienia, która wtapja się w całość jej sztuki. EosCris wyraża wibracje wyciszenia, łagodzenia oraz klarowności myśli, stanowiąc zaproszenie do oderwania się od ciągłego pośpiechu życia.

Ten obraz jest stworzony z myślą o tych, którzy pogrążeni są w stresie, pozbawieni czasu dla siebie i swoich pasji. Poprzez wpatrywanie się w jego szczegóły, oferuje On możliwość odpoczynku, zmieniając negatywne energie na pozytywne. To więcej niż tylko abstrakcyjne płótno; to wibrująca uzdrawiająca energia.

Oferując "Cichy Wieczór", pragniemy zaprosić  Cię do świata spokoju, jaki płynie z tego obrazu. Jeśli poszukujesz momentu oddechu w zawirowaniach codzienności, ten obraz stanie się nie tylko częścią Twojej przestrzeni, ale także zaproszeniem do relaksu w świecie wiecznego pośpiechu.

Obraz dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. 

Oryginał. Dzieło sztuki. Wszelkie kopiowanie obrazu, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Zdjęcia są poglądowe.

To, co wyróżnia ten obraz, to jego Moc i unikalność. Namalowany z użyciem wysokiej jakości farb akrylowych oraz wysokiej jakości medium  jest jedynym w swoim rodzaju. Płótno 3d. Boki obrazu są zamalowane na czarno, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowej ramy.

To oryginalne dzieło sztuki, które nie ma swojej kopii oraz nigdy nie powstanie taki drugi. 

Zapewniamy Cię, że ten niezwykły obraz nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale również będzie przypominał Ci o Mocy, harmonii i pięknie każdego dnia. Bądź jednym z nielicznych, którzy posiadają ten wyjątkowy obraz w swojej kolekcji!

Obraz namalowany przez artystkę o wielu twarzach. EosCris, bo o niej mowa - jej obrazy napełnione są Mocą i Tajemnicą, do której odkrycia gorąco zapraszamy! Tworzy z pasji i chęci dzielenia się. Tworzy dzieła jedyne w swoim rodzaju i nie spotkasz takiego drugiego.

------------------------------------

Zdjęcia obrazów, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83)

363
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.