zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Divine Goddess" Świeca do manifestacji - Kamień Jadeit Xinji
search
  • "Divine Goddess" Świeca do manifestacji - Kamień Jadeit Xinji
  • świeca manifestacji prezent
  • jaśmin oud jadeit
  • świeca z kamieniami szlachetnymi

"Divine Goddess" Świeca do manifestacji - Kamień Jadeit Xinji

59,99 zł

Zapoznaj się z mocą manifestacji z naszymi lśniącymi świecami w szkle. Każda z nich to ręcznie wylana świeca, wykonana z czystego wosku sojowego i palmowego, pozbawionego toksyn. świece zostały wzbogacone olejkami eterycznymi i  kamieniami szlachetnymi, które tonąc w wosku, tworzą magiczną atmosferę. Gdy wosk się skończy, zachowaj kamienie szlachetne, które pełne są inspirującej energii i magii.

Odkrywczy zapach jaśminu i oudu wzmacnia naszą siłę, umożliwiając głębsze połączenie z Twoimi kreatywnymi, pielęgnującymi i intuicyjnymi boskimi energiami.

Symbol: Devine Goddess

Kamień szlachetny: Jadeit Xinji

Świeca sojowa w szkle.

Czas palenia ok. 50godzin

Wymiary: 9x7x7 cm

Kraj produkcji: Indie


Coś więcej na temat Świec.Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.
Świeca manifestacyjna stanowi potężne narzędzie, działając jak kanał, który wspiera realizację Twoich pragnień. Symbolizując ogień – pierwotny element, używany rytualnie w różnych kulturach ze względu na jego transformacyjną moc, odkrywa nowe perspektywy, ukazując rzeczy, które w innym wypadku pozostałyby skryte. Jest metaforycznym symbolem zmiany sposobu myślenia.

Aby zapewnić optymalne działanie i wydajność spalania, zalecamy palenie świecy przez co najmniej godzinę na każdy cal jej średnicy przy każdym użyciu. Nie kontynuuj palenia przez dłuższy czas niż 4 godziny. Przed kolejnym zapaleniem świecy przyciąć knot do długości 0,5 cm. Zakończ korzystanie, gdy na dnie świecy pozostanie około 1,3 cm wosku.


Ponieważ świadomość jest czystą energią, gdy objawia się w świecie fizycznym, jest również podzielona na siedem części, a każda z nich ma swoją własną częstotliwość, kolor i właściwości, nawet jeśli są one jedną świadomością.

W wielu tradycjach , zapalanie świecy oznacza święty akt, co oznacza więcej niż słowa mogą powiedzieć; to jest akt wdzięczności. Od niepamiętnych czasów, człowiek  zapala świece w miejscach świętych.

Może chcesz rozpoczynać lub zakończyć dzień tym prostym rytuałem?  - tylko zapalając świecę.

370

Specyficzne kody

ean13
8903833920564
mpn
64723
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.