zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tepi do Rapé - Czysta
search
  • Tepi do Rapé - Czysta
  • Tepi do Rapé - Czysta
  • Tepi do Rapé - Czysta
  • Tepi do Rapé - Czysta
  • Tepi do Rapé - Czysta

Tepi do Rapé - Czysta

72,99 zł

Prezentujemy Ci Tepi do rape, proste i eleganckie narzędzia, które idealnie sprawdzą się w rytuale stosowania Rape (hape, Rapesito). Każda sztuka jest wykonana z bambusa, aby zapewnić Ci doskonałe doświadczenie użytkowania.

Tepi do rape są nieozdobione, co stanowi idealną płaszczyznę dla Twojej kreatywności. Dzięki temu, że nie są zdobione, masz pełną swobodę w tworzeniu unikalnych wzorów i ozdób na swoim tepi. Wyobraź sobie wykorzystanie różnych kolorów farb, zdobień w postaci pięknych kwiatów, wzorów geometrycznych lub inspiracji z natury. Tepi może stać się Twoim własnym dziełem sztuki.

Cena dotyczy jednej sztuki tepi.

Wybierana jest losowo spośród naszego asortymentu, co dodaje pewnego elementu niespodzianki przy zamówieniu.

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Głównym celem tepi jest aplikowanie Rape - tradycyjnego środka roślinnego (tabaka), który jest używany przez niektóre kultury tubylcze w celach ceremonialnych i leczniczych. Dzięki tepi możesz precyzyjnie aplikować rape w nozdrza drugiej osoby, aby osiągnąć pożądane efekty.

Rape, to tradycyjny środek roślinny, który jest stosowany przez niektóre kultury tubylcze na całym świecie. Jest on podawany poprzez rurkę wykonaną z bambusa lub kości, która umożliwia dostarczenie rape do nosa lub ust. Jest to proces, który może być wykonywany samodzielnie za pomocą rurki o kształcie "V" zwanej Kuripe, bądź również przez inną osobę, która używa rurki zwaną Tepi.

Kuripe jest specjalnie zaprojektowaną rurką, która łączy usta z nosem, umożliwiając osobie aplikację rape bez potrzeby pomocy z zewnątrz. Ma ona kształt litery "V" i jest dostosowana do anatomicznych proporcji twarzy, aby zapewnić wygodę i precyzję podczas stosowania środka. Osoba korzystająca z Kuripe może samodzielnie umieścić rurkę w ustach i wciągnąć powietrze, aby rape przedostała się do nosa. Jest to intymny i indywidualny sposób aplikacji, pozwalający na kontrolę dawki i intensywności dozowania.

Z drugiej strony, Tepi jest narzędziem używanym przez inną osobę, która asystuje w podawaniu rape. Tepi to długa rurka, którą osoba trzyma i używa do aplikacji rape na nos lub usta drugiej osoby. Ta forma podawania rape jest bardziej zewnętrzna i wymaga zaufania i współpracy między dwiema osobami. Tepi umożliwia kontrolowane i precyzyjne wprowadzenie rape do organizmu drugiej osoby, co może być szczególnie korzystne w przypadku rytuałów grupowych lub terapeutycznych.

W obu przypadkach, zarówno przy użyciu Kuripe, jak i Tepi, rurki są używane jako narzędzia do podawania rape. Różnica polega na sposobie aplikacji - czy to samodzielnie przez osobę korzystającą z Kuripe, czy poprzez asystę drugiej osoby przy użyciu Tepi. Oba te narzędzia mają swoje miejsce i znaczenie w kontekście tradycyjnych praktyk kulturowych, rytualnych i terapeutycznych związanych z użyciem rape.

Ważne jest, aby zawsze przestrzegać tradycyjnych i kulturowych norm oraz szanować znaczenie i wartość tych narzędzi. Przy korzystaniu z rape, ważne jest również zachowanie umiaru i ostrożności, zgodnie z zaleceniami i tradycjami danej kultury, a także uwzględnienie ewentualnych skutków zdrowotnych.

23
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.