zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestaw - Kadzielniczka Morska - Żywica Olibanum - Węgielki
search
  • Zestaw - Kadzielniczka Morska - Żywica Olibanum - Węgielki
  • Kadzielniczka Żywica Olibanum Węgielki - Zestaw
  • Zestaw - Kadzielniczka Morska - Żywica Olibanum - Węgielki
  • Zestaw - Kadzielniczka Morska - Żywica Olibanum - Węgielki
  • trybularzowe

Zestaw - Kadzielniczka Morska - Żywica Olibanum - Węgielki

76,99 zł

Zestaw do oczyszczania przestrzeni:

- kadzielniczka gliniana morska

- żywica Olibanum 50gram

- węgielki trybularzowe (1 opakowanie 10 węgielków 40mm wielkości)

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Duże Węgielki trybularzowe służą do palenia naturalnych kadzideł sypkich: ziołowych, proszkowych, żywicznych, mineralnych, etc.

Średnica węgielka: 40mm

Po otwarciu rolki chronić węgielki przed wilgocią.

By rozkoszować się aromatem prastarych kadzideł ziołowych / żywicznych niezbędny jest węgiel drzewny, który będzie się zapalał bardzo łatwo (tj. od jednej zapałki), będzie bezwonny, a spalać się będzie długo i równomiernie. Takie węgielki nazywane są trybularzowymi są to brykiety najwyższej jakości.

Doskonale nadają się do palenia Białej Szałwii.

Żywica Olibanum - naturalne kadzidło. Żywica naturalna Olibanum pozyskiwane jest głównie z drzewa „Boswellia carteri”. Wyróżnia je naturalny, delikatnie cytrynowy, drzewny zapach. Stosowane jest od wieków podczas ceremonii religijnych, medytacji i w leczeniu.

Olibanum (kadzidło frankońskie) – jest gumożywicą otrzymywaną z kadzidłowca Cartera (Boswellia Carteri), który występuje w Somalii i na Półwyspie Arabskim (tereny suche, pustynne). Olibanum dostarcza także inny gatunek kadzidłowca – Boswellia Serrata rosnący w suchych, górzystych rejonach Indii – jest to tzw. indyjskie olibanum zwane też Indian Frankincense.

Sposób użycia: kryształki Damary najlepiej umieścić na podpalonym węgielku trybularzowym

Kadzielnica gliniana glazurowana, wypalana w piecu, dzięki czemu jest  odporna na temperaturę rozgrzanego węgielka. W odróżnieniu od kadzielnic metalowych, kadzielniczka nie rozgrzewa się w tak szybkim tempie, dzięki czemu można ją bezpiecznie przenosić. W komplecie z korkową podstawką, w celu lepszej izolacji termicznej od podłoża.

Towar wykonany ręcznie, w Polsce. Zapakowany w eleganckie, tekturowe pudełko. Doskonały pomysł na prezent.

Wysokość kadzielniczki z przykrywką: ok 8,5cm.

Kolor: morski

Zalecana średnica węgielka do stosowania w kadzielniczce to 33-40mm. Kadzenie bez przykrywki polepsza jakość palenia węgielka.

Zdjęcia naszych aukcji, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

390
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.