Biała Szałwia 25g luz liście
Liście Białej Szałwii idealnie nadadzą się do codziennego okadzania swojej przestrzeni aby uchronić się przed negatywnym wpływem otoczenia oraz aby silnie je oczyścić. Biała Szałwia jest To święte ziele Indian Nawajo i jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.
Waga: ok 25g
Cena dotyczy 1 opakowania.
Kilka luźnych listków wystarczy podpalić za pomocą zapalniczki, świeczki czy zapałek, poczekać aż listki się podpalą i zgasną a dymem, który powstanie z wypalonych liści okadzać swoje otoczenie. Szałwię należy palić na specjalnie przeznaczonych do tego kadzielnicach, muszlach, podstawkach steatytowych.
BIAŁA SZAŁWIA
To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.
"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty jak i niskie energie z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią".
Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.
Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią.
Białą szałwię można spalać na specjalnym węgielku lub wystarczy podpalić listek i go po chwili zgasić odkładając na odporną na żar podstawkę.
Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.
Zobacz także