zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka
search
  • Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka

Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka

149,90 zł

Słowiański Tarot Złotego Koła Życia – 78 kart + książka

Odkrywanie niezgłębionych tajemnic przyszłości staje się możliwe poprzez mistyczną moc Tarota. To nie tylko zbiór kart, lecz klucz do zaklęcia sekretów, których natura ukrywa przed naszym wzrokiem. 

 

Autor: Mila Losenko

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2021

Oprawa: pudełko

Liczba stron: 120

Numer ISBN: 978-83-8171-383-2

Wydanie: I

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Wszechobecna legenda głosi, że karty Tarota są posłańcami, wysłannikami niepojętych przesłań. Potrzebna jest jedynie umiejętność wsłuchania się w ich milczący język. Wiesz o co pytasz? O wszystko, co męczy duszę i burzy spokój. Tę tajemniczą moc można odkryć, poznając mistyczne Słowiańskie Karty Złotego Kręgu Życia. 

To w co wierzymy? W odpowiedzi na pytania o miłość, kłopoty życiowe, czy nawet niepewność, która trawi nasze decyzje.

W tajemnym świecie Słowiańskiego Tarota Złotego Kręgu Życia, sława klasycznych kart Tarota łączy się z głębokimi korzeniami kultury słowiańskiej. Inspiracje baśniami i opowieściami ludowymi Rosji wyrażają się nie tylko w ubiorze postaci, ale także w unikalnym wzornictwie. Złoty Krąg Życia symbolizuje perpetuum mobile, zawirowania, które są częścią cyklu życia, odzwierciedlającego rytm czterech pór roku. To także symbol słońca - manifestacji energii życiowej i dostatku. W folklorze symbolizuje on wieczną walkę pomiędzy dobrem a złem. Słowiański Tarot Złotego Kręgu Życia opowiada także o harmonii z naturą i jej potężnym wpływie na człowieka. To saga o naturze i starożytnych rytuałach, które ją towarzyszą.

Odwiedzając ten mistyczny świat Słowiańskiego Tarota Złotego Kręgu Życia, uczymy się odkrywać ukryte przesłania kart, co pozwala nam lepiej zrozumieć własną przyszłość i sterować nią. Przygoda bohatera, ukazana w Wielkich Arkana, odsłania testy, z jakimi każdy musi się zmierzyć, by poznać swe wnętrze. Małe Arkana to drogowskazy w labiryncie życia, wskazujące kierunki podczas naszej podróży. To wiedza, która pomaga osiągnąć wyznaczone cele. Szczęście, bogactwo, sukces zawodowy i harmonijne relacje osobiste - Tarot odsłania przed nami odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej mocy Słowiańskiego Tarota!

394

Specyficzne kody

isbn
978-83-8171-383-2
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.