zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

aniołowie i przodkowie karty tarota
search
  • aniołowie i przodkowie karty tarota

Aniołowie i Przodkowie – karty wyroczni

169,90 zł

Aniołowie i Przodkowie – karty wyroczni

 

Jeśli fascynują cię karty wyroczni, zanurz się w niezwykłym świecie tali autorstwa Kyle'a Graya!

 

W tych wyjątkowych kartach, takich jak Karta Wielkiego Nauczyciela, kryje się wiedza, aby czerpać naukę z bieżących doświadczeń i dzielić się nimi z innymi. Władca dodaje siły, a Duchowy Lis ostrzega o nadchodzących zmianach. Symbolika takich postaci jak Biała Wiedźma czy Strażnik Ziemi, będących częścią tej niesamowitej talii autorstwa Kyle'a Graya, przypomina o wewnętrznej dobroci i stabilności.

55 kart i podręcznik

Autor:  Kyle Gray, Lily Moses

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2022

Oprawa: pudełko 10 x 14 cm

Liczba stron: 176

Numer ISBN: 978-83-8301-017-5

Nr wydania: I

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Tym kartom towarzyszą także Strażniczka Serca, Anioł Stróż, Złamana Strzała, Orzeł i wielu innych duchowych przewodników, którzy tylko czekają, aby podzielić się swoją mądrością i magią z tobą!

Talia Aniołowie i Przodkowie, stworzona przez Kyle'a Graya wraz z artystką Lily Moses, łączy w sobie boskie przewodnictwo Aniołów z mądrością Przodków. Aniołowie to boskie istoty emanujące miłością, a ich zadaniem jest troska o dobrostan wszystkich rozumnych istot. Przodkowie, z kolei, to dusze zmarłych, pełniące funkcję stróżów mądrości ze wszystkich zakątków świata. To mędrcy, wojownicy, uzdrowiciele szamańscy i inni posiadacze wiedzy, której ucząc się, ich ludy osiągnęły rozwój. Wspólnie Aniołowie i Przodkowie niosą potężny dar mądrości, który może wspomóc zarówno twój rozwój duchowy, jak i życie materialne.

Każda z 55 pięknie wykonanych kart tej wyroczni Kyle'a Graya łączy z aniołami i przodkami, zapewniając dostęp do ich starożytnej mądrości, boskiej miłości, uzdrowienia i przewodnictwa. Możesz wezwać tych duchowych przewodników poprzez modlitwę, medytację i ceremonie, które łączą z innymi światami. Instrukcje dotyczące pracy z kartami znajdziesz w przewodniku dołączonym do tej niezwykłej talii.

W tych kartach znajdziesz 30 mędrców z różnych epok, takich jak szamani, znachorzy, wojownicy, którzy przekazują wiedzę spoza naszego świata. 12 dusz opiekunów, stróżów kierunków i aniołów żywiołów, oferuje porady i uzdrowienie. 9 kart-symboli oraz karty pór roku niosą ze sobą lekcje i przesłanie dotyczące rozwoju. Ich znaczenie wskazuje na to, że każda z nich przynosi energię związaną z danym okresem roku.

Kiedy odczytujemy karty wyroczni, przyciągają nas te, które najlepiej odzwierciedlają naszą osobowość, sytuację i wyzwania. Ta talia kart autorstwa Kyle'a Graya oferuje nie tylko wyjaśnienie symboliki poszczególnych kart, ale także cenne wskazówki dotyczące pracy z kartami. Dowiesz się, jak oczyścić i potasować karty, jak interpretować karty w pozycji odwróconej oraz poznasz kilka prostych rozkładów kart wyroczni, dzięki którym będziesz mógł przewidywać przyszłość, zarówno dla siebie, jak i dla swoich bliskich. Czy jesteś gotowy na tę duchową podróż?

Zdjęcia i opisy naszych towarów, mają charakter poglądowy. Wszystkie teksty, obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

394

Specyficzne kody

isbn
978-83-8301-017-5
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.