• -10,00 zł
oobe lęk pierwotny
search
  • oobe lęk pierwotny
  • emocje lęk strach książka

OOBE. Lęk pierwotny

39,90 zł
29,90 zł Oszczędź 10,00 zł

Poradnik Roberta Noble dotyczący zagadnienia strachu. Proste i skuteczne metody pozwalające pokonać strach przed OOBE jak i lęków w życiu codziennym.

Autor: Robert Noble

Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble

Data wydania: 2022

Wydanie: II

ISBN: 978-83-945678-2-8

Strony: 80

Ilość

Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE?


Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie wbrew religii, ognie piekielne etc… Można się naprawdę zdziwić, jak ta lista potrafi ciągnąć się bez końca!

A może wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę jest z tym strachem, lękiem, paniką w OOBE?

Strach przed wyjściem z ciała da się pokonać!

W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: „OOBE. Drugie życie poza ciałem” oraz „OOBE. Ścieżka Serca” dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.

Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.

Wybierz mądrze!

366
star star star star star
2021-10-28
Ola
świetna książeczka, wydanie bardziej kieszonkowe ale bardzo pomocne. Fajnie, ze autor daje przykłady takie z życia wzięte i...
 
Poradnik Roberta Noble dotyczący zagadnienia strachu. Proste i skuteczne metody pozwalające pokonać strach przed OOBE jak i lęków w życiu...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać