zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Schody ku wolności"
search
  • "Schody ku wolności"
  • Schody ku wolności

"Schody do wolności" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

2 699,99 zł

"Schody do wolności" to kompozycja, która w sposób magiczny przenosi energię mojego własnego istnienia oraz niezwykłych Istot nieorganicznych, które odwiedzają moje sny. To obraz stworzony z myślą o tych, którzy pragną osiągnąć pełną wolność w swoim życiu - nie tylko jako wolność w działaniu czy pracy, lecz przede wszystkim jako wyzwolenie bycia sobą, niezależnym od konwencji czy społecznych norm.

Wymiary: 80x60x3,5cm

Materiał: 100% bawełniane płótno 3D (przed malowaniem zostało zagruntowane), farby akrylowe, medium, werniks satynowy.

Sygnowany: z tyłu i na dole obrazu

Autor: EosCris 

Rok: 2023

Ważne: Kupujesz tylko Obraz artystki, a nie prawa autorskie do obrazu. 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Dzięki wykorzystaniu kolorów zieleni, miedzi, i żółci oraz techniki mieszanej, obraz emanuje potężną energią. Ten szczególny zestaw barw pomaga w stworzeniu atmosfery wyciszenia i skupienia, co pozwala na łatwiejsze odnalezienie własnej ścieżki życiowej.

"Schody do wolności"  To nie tylko obraz, lecz również zaproszenie do odkrycia swojej własnej mocy twórczej, która może otworzyć drzwi do osobistego rozwoju i stać się źródłem szczęścia, niezależnie od otaczających nas warunków.

Obraz dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. 

Oryginał. Dzieło sztuki. Wszelkie kopiowanie obrazu, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Zdjęcia są poglądowe.

To, co wyróżnia ten obraz, to jego Moc i unikalność. Namalowany z użyciem wysokiej jakości farb akrylowych oraz wysokiej jakości medium  jest jedynym w swoim rodzaju. Płótno 3d. Boki obrazu są zamalowane na czarno, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowej ramy.

To oryginalne dzieło sztuki, które nie ma swojej kopii oraz nigdy nie powstanie taki drugi. 

Zapewniamy Cię, że ten niezwykły obraz nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale również będzie przypominał Ci o Mocy, harmonii i pięknie każdego dnia. Bądź jednym z nielicznych, którzy posiadają ten wyjątkowy obraz w swojej kolekcji!

Obraz namalowany przez artystkę o wielu twarzach. EosCris, bo o niej mowa - jej obrazy napełnione są Mocą i Tajemnicą, do której odkrycia gorąco zapraszamy! Tworzy z pasji i chęci dzielenia się. Tworzy dzieła jedyne w swoim rodzaju i nie spotkasz takiego drugiego.

------------------------------------

Zdjęcia obrazów, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83)

363
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.