zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dwa światy
search
  • Dwa światy
  • Dwa światy

"Dwa światy" - EosCris - Obraz Mocy - 80x60cm

2 699,99 zł

Przenieś się w niezwykłą podróż poprzez "Dwa światy" - obraz emanujący dwoistością ludzkiej i boskiej natury. Ta malarska opowieść odkrywa głębokość ludzkiego istnienia, inspirując do introspekcji i odnalezienia się w mistycznej esencji bycia. To zaproszenie do odkrycia siebie na nowo, w świetle własnej wyjątkowości i wszechogarniającej magii istnienia.

Wymiary: 80x60x3,5cm

Materiał: 100% bawełniane płótno 3D (przed malowaniem zostało zagruntowane), farby akrylowe, medium, werniks satynowy.

Sygnowany: z tyłu i na dole obrazu

Autor: EosCris 

Rok: 2023

Ważne: Kupujesz tylko Obraz artystki, a nie prawa autorskie do obrazu. 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

"Dwa światy" - obraz wyłaniający się z głębin mojej własnej egzystencji i interakcji z tajemniczymi Istotami nieorganicznymi. To nie tylko malarska kompozycja, lecz opowieść o dwoistości istnienia, o naszej ludzkiej naturze połączonej z boską esencją.

Każdy pociągający detal tego obrazu przenosi nas w podróż przez dwie płaszczyzny życia - fizyczną egzystencję i transcendentalne aspekty boskości. Inspirując się moimi doświadczeniami z Istotami nieorganicznymi, ten obraz staje się bramą do niezwykłej percepcji samego siebie.

"Dwa światy" to zaproszenie do głębszego zrozumienia naszej własnej natury, zachęcające do odkrycia i zanurzenia się w tajemniczym pięknie istnienia. To nie tylko dzieło sztuki, lecz manifestacja, która może być źródłem odkrycia nieznanych obszarów wewnętrznego ja i skarbca potencjału.

Jego barwne wymiary, przeplatające się odcienie czerwieni, pomarańczy, miedzi, zieleni i złota, tworzą harmonię, która przenika przez konwencje, otwierając umysł na nowe spojrzenie na życie i własne istnienie.

"Dwa światy" są nie tylko dla oka, ale dla duszy. To podróż, którą każdy może podjąć, by odkryć swoją wewnętrzną boskość i zgłębić znaczenie swojej egzystencji.

Obraz dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. 

Oryginał. Dzieło sztuki. Wszelkie kopiowanie obrazu, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Zdjęcia są poglądowe.

To, co wyróżnia ten obraz, to jego Moc i unikalność. Namalowany z użyciem wysokiej jakości farb akrylowych oraz wysokiej jakości medium  jest jedynym w swoim rodzaju. Płótno 3d. Boki obrazu są zamalowane na czarno, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowej ramy.

To oryginalne dzieło sztuki, które nie ma swojej kopii oraz nigdy nie powstanie taki drugi. 

Zapewniamy Cię, że ten niezwykły obraz nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale również będzie przypominał Ci o Mocy, harmonii i pięknie każdego dnia. Bądź jednym z nielicznych, którzy posiadają ten wyjątkowy obraz w swojej kolekcji!

Obraz namalowany przez artystkę o wielu twarzach. EosCris, bo o niej mowa - jej obrazy napełnione są Mocą i Tajemnicą, do której odkrycia gorąco zapraszamy! Tworzy z pasji i chęci dzielenia się. Tworzy dzieła jedyne w swoim rodzaju i nie spotkasz takiego drugiego.

------------------------------------

Zdjęcia obrazów, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben.pl jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83)

363
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.