zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

pióro naszyjnik ochronny z palo santo
search
  • pióro naszyjnik ochronny z palo santo
  • biżuteria palo santo pozytywna energia

Pióro Naszyjnik - Palo Santo - Talizman ochronny

89,99 zł

Naszyjnik z piórem Palo Santo z woskowym sznurkiem, regulowany pod względem rozmiaru. Wykonany ręcznie z zrównoważonego pozyskanego w sposób fair trade Palo Santo, z dbałością o godną pracę i samopoczucie rzemieślników oraz natury. Długość (min/maks): 40-80 cm.

Długość: 9cm

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Symbolika piór

Symboliczna i magiczna wartość pióra jest obecna w różnych kulturach, w tym w kulturze Indian Ameryki Północnej. Pióra były i są nadal noszone w celu komunikacji z Duchem Świętym. Pióra pochodzą od ptaków, które fruwają na niebie; ich pióra są postrzegane jako symbole duchowego rozwoju, wyższej wizji i boskiej mądrości. Pióro ma silne powiązanie z elementem powietrza / eterycznym / przestrzenią.

Właściwości Palo Santo (Świętego Drzewa lub Świętego Drewna) Tubylcze ludy Andów od wieków używają Palo Santo do odpędzania negatywnej energii. Gdy to Święte drewno jest palone, negatywna energia jest oczyszczana, przywracany jest pokój i harmonia, a połączenie z Matką Ziemią jest wzmacniane. Tradycyjnie, Palo Santo ma naturalne właściwości łagodzące ból, łagodzące stres i relaksujące. Palo Santo ma przyjemny, orzeźwiający i podnoszący na duchu zapach. Aromat Palo Santo może pomóc w oczyszczeniu aury i/lub promowaniu pozytywnych uczuć i radości.

Produkty z Palo Santo certyfikowane przez SERFOR. To Palo Santo pochodzi z lasów zarządzanych, autoryzowanych i certyfikowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Irygacji (SERFOR) Peru. Używane są tylko drzewa i gałęzie Palo Santo, które naturalnie upadły i pozostały na ziemi przez co najmniej 3 do 4 lat. Ten sposób pozyskiwania nie szkodzi naturze, a używane jest tylko drewno o bogatym aromacie.

 

100

Specyficzne kody

ean13
8720088295366
mpn
19909
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.