zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

1 szt. Oczyszczająca przestrzeń  Kulka Mocy
search
  • 1 szt. Oczyszczająca przestrzeń  Kulka Mocy
  • Kulki Mocy Oczyszczająca przestrzeń -  Ziołowa Magiczna mieszanka

1 szt. Oczyszczająca przestrzeń Kulka Mocy - Ziołowa Magiczna mieszanka

9,99 zł

Nasze Kulki Mocy - Oczyszczanie Przestrzeni są idealnym narzędziem do usuwania niekorzystnej energii i negatywnych wpływów z Twojego otoczenia. Jej główny składnik, Biała Szałwia, posiada potężne właściwości oczyszczające.

Palenie tej kulki pomaga usunąć wszelkie zgromadzone negatywne energie, a także ochronić przestrzeń przed dalszymi wpływami. Jej magiczna moc wyostrza intuicję, przywraca równowagę i tworzy harmonijną atmosferę.

Ilość: 1 szt. w postaci kulki.

Waga: ok 8-9g

WAŻNE! Kulki należy spalać w naczyniu odpornym na wysokie temperatury. Używając do tego szczypiec. Należy zabezpieczyć (najlepiej piaskiem) miejsce w którym będzie spalana kulka mocy. Poniżej BHP palenia Kulek Mocy.

KULKI MOCY: MAGICZNE ZIOŁOWE MIESZANKI CZAROWNICY OLINDY

JAK PALIĆ KULKI MOCY FILM INSTRUKTAŻOWY

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Sposób palenia: 1 kulka raz na 7 dni. Gdy zachodzi potrzeba silniejszego działania kulki mocy - należy spalać 1 kulkę co 3 dni. 

Kulka Mocy - Oczyszczanie Przestrzeni to klucz do stworzenia energetycznie czystego i pozytywnego otoczenia. Uwalniaj przestrzeń od negatywnych wpływów, tworząc miejsce pełne harmonii, spokoju i pozytywnej energii.

Skorzystaj z mocy Białej Szałwii i odkryj magię oczyszczania przestrzeni dzięki naszej Kulce Mocy - Oczyszczanie Przestrzeni. Przywróć harmonię w swoim domu, biurze lub dowolnym miejscu, w którym przebywasz, i ciesz się korzyściami energetycznego oczyszczenia.

Przed rozpoczęciem palenia Kulek Mocy, pamiętaj o odpowiednich środkach ostrożności. Aby cieszyć się pełnią ich magicznej mocy, zastosuj się do poniższych wskazówek:

1. Wykorzystuj naczynie odporne na wysokie temperatury: Upewnij się, że używasz specjalnego naczynia przeznaczonego do palenia, które jest odporne na wysokie temperatury. Może to być ceramiczny talerzyk, miska lub specjalne naczynie dostępne w naszym sklepie PIRAMIDA Miedziana.

2. Zabezpiecz miejsce spalania: Przed rozpaleniem Kulki Mocy, zabezpiecz miejsce, w którym będzie ona spalana. Zalecamy użycie warstwy piasku pod spodem i wokół naczynia, co zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnym zniszczeniem powierzchni na której stoi naczynie.

3. Palenie z umiarem: Pamiętaj, że Kule Mocy mają moc skoncentrowaną w swoim wnętrzu, dlatego wystarczy spalić jedną kulkę na raz. Palenie większej ilości kulek naraz może prowadzić do niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ognia i utraty skuteczności.

4. Monitoruj proces spalania: Nie pozostawiaj Kulki Mocy bez nadzoru podczas palenia. Uważnie obserwuj proces spalania, aby mieć pewność, że jest kontrolowany i bezpieczny.

Zachowując te środki ostrożności, będziesz mógł bezpiecznie cieszyć się magiczną mocą naszych Kulek Mocy. Otwórz drzwi do przyciągania pozytywnych zmian i doświadcz ich siły, wiedząc, że podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas procesu palenia.

Uwaga: Kulki Mocy są przeznaczone do użytku wyłącznie w celach magicznych i nie powinny być spożywane ani stosowane w jakikolwiek inny sposób niż wskazany. 

396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także