Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram
search
  • Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram
  • Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram
  • Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram
  • Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram

Steatytowa Kadzielniczka z Sitkiem Pentagram

79,99 zł

Piękna steatytowa kadzielniczka z sitkiem, na którym można położyć swoje ulubione kadzidła, pod spodem położyć świeczkę i palić, okadzając dymem swoje otoczenie.

Można położyć węgielek trybularzowy na sitku i na nie posypać swoje ulubione zioła czy żywice i palić.

Materiał: Steatyt szary, skała wulkaniczna odporna na wysokie temperatury.

Wymiary: 8.5x9cm

Idealna do palenia żywic, trocin, i liści białej szałwii, piołunu, cedru, rozmarynu itp.

Zdjęcia są poglądowe. Każda kadzielniczka wygląda inaczej!

Ilość

Steatyt – rzadki składnik skorupy ziemskiej. Steatyt jest skałą metamorficzną. Powstał w wyniku reakcji minerałów, które zaszły w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. W skali globalnej, steatyt jest raczej rzadką skałą, tworzącą w skorupie ziemskiej obce formacje, ponieważ jego składniki pochodzą z materiałów skalnych znajdujących się w warstwie poniżej skorupy ziemskiej – z płaszcza Ziemi.

Symbol OM - uważana za pierwszą głoskę wszechświata. Odpowiednia wymowa, ma ułatwić osiągnięcie stanu głębokiej medytacji i oświecenia. Zaleca się intonować głoskę OM długo i przeciągle na wydechu modulując głos. Ma to pomóc w odnalezieniu spokoju i ciszy, połączeniu się z kosmosem oraz doświadczaniu siebie jako części wszechświata.

55-1
star star star star star
2021-07-28
Ewka
fantastyczny
na żywo wyglada piękniej niż na zdjęciach i jest ciekawy w paleniu żywic. Polecam!
 
Piękna steatytowa kadzielniczka z sitkiem, na którym można położyć swoje ulubione kadzidła, pod spodem położyć świeczkę i palić, okadzając dymem...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać