bursztyn żywica kadzidło
search
  • bursztyn żywica kadzidło
  • żywica amber
  • Bursztyn - naturalne kadzidło (żywica) 50g

Żywica Bursztyn - 25g (naturalne kadzidło)

12,99 zł

Naturalna żywica Bursztyn bałtycki 100% naturalne kadzidło.

Intensywnie wyczuwalny jod przywodzi na myśl odprężający spacer po plaży. Do uwolnienia zapachu potrzebuje bardzo dobrze rozgrzanego węgielka, za to sam aromat uwalniany jest bardzo długo i jednostajnie.

Waga: 25g

Wystarczy wziąć kadzielniczkę i na żarzącym się węgielku trybularzowym posypać trochę żywicy i zaczekać aż dym oczyści przestrzeń i wprowadzi w błogi stan relaksu.

WĘGIELKI TRYBULARZOWE

WIĘCEJ NA TEMAT ŻYWIC NATURALNYCH

Ilość

Naturalny BURSZTYN BAŁTYCKI 100%, stosowany w lecznictwie, jubilerstwie, okadzaniu lub na nalewki. Jego zapach podczas topienia to szlachetny, balsamiczny, leśny aromat o wyraźnym morskim pochodzeniu.

Do celów dekoracyjnych i na nalewkę bursztyn należy przepłukać ciepłą wodą.

62
star star star star star
2022-11-02
kasia
super
 
Naturalna żywica Bursztyn bałtycki 100% naturalne kadzidło. Intensywnie wyczuwalny jod przywodzi na myśl odprężający spacer po plaży. Do...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać