Żywica Olibanum - 50g (naturalne kadzidło)
search
  • Żywica Olibanum - 50g (naturalne kadzidło)
  • Żywica Ollibanum - 50g (naturalne kadzidło)
  • Olibanum - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
  • Olibanum - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
  • Olibanum - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa

Żywica Olibanum - 50g (naturalne kadzidło)

19,99 zł

Żywica Olibanum - naturalne kadzidło. Żywica naturalna Olibanum pozyskiwane jest głównie z drzewa „Boswellia carteri”. Wyróżnia je naturalny, delikatnie cytrynowy, drzewny zapach. Stosowane jest od wieków podczas ceremonii religijnych, medytacji i w leczeniu.

Waga: 50g

Wystarczy wziąć kadzielniczkę i na żarzącym się węgielku trybularzowym posypać trochę żywicy i zaczekać aż dym oczyści przestrzeń i wprowadzi w błogi stan relaksu.

WIĘCEJ NA TEMAT ŻYWIC JAKO KADZIDEŁ NATURALNYCH.

Ilość

Olibanum (kadzidło frankońskie) – jest gumożywicą otrzymywaną z kadzidłowca Cartera (Boswellia Carteri), który występuje w Somalii i na Półwyspie Arabskim (tereny suche, pustynne). Olibanum dostarcza także inny gatunek kadzidłowca – Boswellia Serrata rosnący w suchych, górzystych rejonach Indii – jest to tzw. indyjskie olibanum zwane też Indian Frankincense.

59

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Żywica Olibanum - naturalne kadzidło. Żywica naturalna Olibanum pozyskiwane jest głównie z drzewa „Boswellia carteri”. Wyróżnia je naturalny,...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać