MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
search
  •  MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
  • Żywica Mirra - kadzidło
  • Żywica Mirra - kadzidło

Żywica Mirra - 50g (naturalne kadzidło)

15,90 zł

MIRRA - naturalne kadzidło. Żywica naturalna używana do oczyszczenia osób i pomieszczeń ze zbędnej negatywnej energii. Jej zapach poprawi Twoje samopoczucie i pozwoli Ci się zrelaksować.

Waga: 50g

Więcej na temat magii kadzideł naturalnych.

Ilość

Mirra – wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów należących do rodzaju balsamowiec (Commiphora). Ma konsystencję scukrzonego miodu, bardzo przyjemny zapach i gorzki, korzenny smak. Od olibanum różni się mniejszą zawartością żywicy, a większą olejków eterycznych. Mirra samoistnie wypływa z balsamowca w postaci przeźroczystych, czerwonobrunatnych niewielkich grudek. Jej aromat jest ciepły, balsamiczny, kojący, ziemski.

 

"Mirra w starożytności była szeroko wykorzystywana w magii, medycynie, ceremoniach religijnych, oraz dla wywołania emocjonalnego i umysłowego błogostanu. Egipskie określenie mirry „bal” oznacza „wypędzić niestabilność, szaleństwo”. Tak długo jak istniało imperium egipskie, tak długo mirra była najcenniejszą rzeczą jaką człowiek mógł posiadać"

Sposób użycia: kryształki mirry najlepiej umieścić na podpalonym węgielku trybularzowym (dostępny również w naszym sklepie).

63

Brak komentarzy do tego produktu.

 
MIRRA - naturalne kadzidło. Żywica naturalna używana do oczyszczenia osób i pomieszczeń ze zbędnej negatywnej energii. Jej zapach poprawi Twoje...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać