MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
search
  •  MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
  • Żywica Mirra - kadzidło
  • Żywica Mirra - kadzidło

Żywica Mirra - 50g (naturalne kadzidło)

23,99 zł

MIRRA -stosowana jest jako naturalne kadzidło. Żywica Mirra jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu osób i pomieszczeń ze zbędnej negatywnej energii. Jej zapach poprawia samopoczucie i pozwala bardzo głęboko się odprężyć i zrelaksować umysł i ciało.

Waga: 50g

Wystarczy wziąć kadzielniczkę i na żarzącym się węgielku trybularzowym posypać trochę żywicy i zaczekać aż dym oczyści przestrzeń i wprowadzi w błogi stan relaksu.

Węgielki trybularzowe

Więcej na temat żywic naturalnych

Ilość

Mirra – wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów należących do rodzaju balsamowiec (Commiphora). Ma konsystencję scukrzonego miodu, bardzo przyjemny zapach i gorzki, korzenny smak. Od olibanum różni się mniejszą zawartością żywicy, a większą olejków eterycznych. Mirra samoistnie wypływa z balsamowca w postaci przeźroczystych, czerwonobrunatnych niewielkich grudek. Jej aromat jest ciepły, balsamiczny, kojący, ziemski.

"Mirra w starożytności była szeroko wykorzystywana w magii, medycynie, ceremoniach religijnych, oraz dla wywołania emocjonalnego i umysłowego błogostanu. Egipskie określenie mirry „bal” oznacza „wypędzić niestabilność, szaleństwo”. Tak długo jak istniało imperium egipskie, tak długo mirra była najcenniejszą rzeczą jaką człowiek mógł posiadać".

63

Brak komentarzy do tego produktu.

 
MIRRA -stosowana jest jako naturalne kadzidło. Żywica Mirra jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu osób i pomieszczeń ze zbędnej negatywnej energii....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać