MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
search
  •  MIRRA - naturalne kadzidło (żywica) 50g I klasa
  • Żywica Mirra - kadzidło
  • Żywica Mirra - kadzidło

Żywica Mirra - 50g (naturalne kadzidło)

23,99 zł

MIRRA -stosowana jest jako naturalne kadzidło. Żywica Mirra jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu osób i pomieszczeń ze zbędnej negatywnej energii. Jej zapach poprawia samopoczucie i pozwala bardzo głęboko się odprężyć i zrelaksować umysł i ciało.

Waga: 50g

Wystarczy wziąć kadzielniczkę i na żarzącym się węgielku trybularzowym posypać trochę żywicy i zaczekać aż dym oczyści przestrzeń i wprowadzi w błogi stan relaksu.

Żywica Mirra

Węgielki trybularzowe

Więcej na temat żywic naturalnych

Ilość

Mirra – wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów należących do rodzaju balsamowiec (Commiphora). Ma konsystencję scukrzonego miodu, bardzo przyjemny zapach i gorzki, korzenny smak. Od olibanum różni się mniejszą zawartością żywicy, a większą olejków eterycznych. Mirra samoistnie wypływa z balsamowca w postaci przeźroczystych, czerwonobrunatnych niewielkich grudek. Jej aromat jest ciepły, balsamiczny, kojący, ziemski.

"Mirra w starożytności była szeroko wykorzystywana w magii, medycynie, ceremoniach religijnych, oraz dla wywołania emocjonalnego i umysłowego błogostanu. Egipskie określenie mirry „bal” oznacza „wypędzić niestabilność, szaleństwo”. Tak długo jak istniało imperium egipskie, tak długo mirra była najcenniejszą rzeczą jaką człowiek mógł posiadać".

63
Only registered users can post a review. Log in or create an account .

Brak komentarzy do tego produktu.

Może ci się również spodobać