zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

1 szt. Sen Kulka Mocy-  Ziołowa Magiczna mieszanka
search
  • 1 szt. Sen Kulka Mocy-  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Sen -  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Sen -  Ziołowa Magiczna mieszanka

1 szt. Sen Kulka Mocy- Ziołowa Magiczna mieszanka

9,99 zł

Zanurz się w spokojnym oceanie snu i odkryj magiczną moc naszych Kulek Mocy -  na spokojny Sen. Ta specjalnie skomponowana mieszanka ziół, stworzona przez naszą doświadczoną Czarownicę z pasją do ziołolecznictwa i uzdrawiania, pomoże Ci w lepszym zasypianiu, rozwiązaniu problemów ze snem oraz uwolnieniu się od koszmarów sennych.

Ilość: 1 szt. w postaci kulki.

Waga: ok 8-9g

WAŻNE! Kulki należy spalać w naczyniu odpornym na wysokie temperatury. Używając do tego szczypiec. Należy zabezpieczyć (najlepiej piaskiem) miejsce w którym będzie spalana kulka mocy. Poniżej BHP palenia Kulek Mocy.

KULKI MOCY: MAGICZNE ZIOŁOWE MIESZANKI CZAROWNICY OLINDY

JAK PALIĆ KULKI MOCY FILM INSTRUKTAŻOWY

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Sposób palenia: 1 kulka raz na 7 dni. Gdy zachodzi potrzeba silniejszego działania kulki mocy - należy spalać 1 kulkę co 3 dni. 

Palenie regularne tych kulek ożywi ich unikalne właściwości, otwierając bramy do świata świadomych snów, oczywiście jest to opcja dla tych, którzy pragną zgłębiać tę dziedzinę życia. Delikatne i kojące zioła, zawarte w naszych kulach, pomogą Ci zgłębić ten niezwykły stan snu, zapewniając klarowność, pobudzając intuicję i rozwijając zdolności sennych podróży.

Ta magiczna mieszanka została stworzona specjalnie dla tych, którzy pragną odzyskać spokojny sen, odprężyć się po dniu pełnym stresu oraz rozwijać się poprzez świat snów. Palenie tych kulek stanie się Twoim rytuałem, tworzącym energetyczną atmosferę sprzyjającą relaksowi, regeneracji i rozwinięciu potencjału snu.

Odkryj moc naszych Kulek Mocy - spokojne Sny i pozwól swoim snom stać się przestrzenią oczyszczenia, odkrycia i transformacji. Pozwól ziołowej mądrości tej magicznej mieszanki prowadzić Cię przez wspaniałe światy snu i otworzyć drzwi do nieskończonych możliwości.

Przed rozpoczęciem palenia Kulek Mocy, pamiętaj o odpowiednich środkach ostrożności. Aby cieszyć się pełnią ich magicznej mocy, zastosuj się do poniższych wskazówek:

1. Wykorzystuj naczynie odporne na wysokie temperatury: Upewnij się, że używasz specjalnego naczynia przeznaczonego do palenia, które jest odporne na wysokie temperatury. Może to być ceramiczny talerzyk, miska lub specjalne naczynie dostępne w naszym sklepie PIRAMIDA Miedziana.

2. Zabezpiecz miejsce spalania: Przed rozpaleniem Kulki Mocy, zabezpiecz miejsce, w którym będzie ona spalana. Zalecamy użycie warstwy piasku pod spodem i wokół naczynia, co zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnym zniszczeniem powierzchni na której stoi naczynie.

3. Palenie z umiarem: Pamiętaj, że Kule Mocy mają moc skoncentrowaną w swoim wnętrzu, dlatego wystarczy spalić jedną kulkę na raz. Palenie większej ilości kulek naraz może prowadzić do niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ognia i utraty skuteczności.

4. Monitoruj proces spalania: Nie pozostawiaj Kulki Mocy bez nadzoru podczas palenia. Uważnie obserwuj proces spalania, aby mieć pewność, że jest kontrolowany i bezpieczny.

Zachowując te środki ostrożności, będziesz mógł bezpiecznie cieszyć się magiczną mocą naszych Kulek Mocy. Otwórz drzwi do przyciągania pozytywnych zmian i doświadcz ich siły, wiedząc, że podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas procesu palenia.

Uwaga: Kulki Mocy są przeznaczone do użytku wyłącznie w celach magicznych i nie powinny być spożywane ani stosowane w jakikolwiek inny sposób niż wskazany. 

396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także