zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kulki Mocy na Finanse  -  Ziołowa Magiczna mieszanka
search
  • Kulki Mocy na Finanse  -  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Finanse -  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • 1 szt. Finanse Kulka Mocy
  • Kulki Mocy na Finanse -  Ziołowa Magiczna mieszanka

Kulki Mocy na Finanse - Ziołowa Magiczna mieszanka

49,99 zł

Otwórz drzwi do obfitości i poprawy finansów za pomocą naszych magicznych Kulek Mocy. Ta wyjątkowa mieszanka ziół, stworzona specjalnie w celu wsparcia w osiąganiu sukcesu finansowego, ochrony dóbr osobistych oraz manifestacji korzystnych okoliczności zawodowych, jest idealnym narzędziem dla tych, którzy pragną polepszyć swoje warunki życiowe, niezależnie od formy zatrudnienia.

Ilość: 6 szt. w postaci kulek.

Waga: ok 50g

WAŻNE! Kulki należy spalać w naczyniu odpornym na wysokie temperatury. Używając do tego szczypiec. Należy zabezpieczyć (najlepiej piaskiem) miejsce w którym będzie spalana kulka mocy. Poniżej BHP palenia Kulek Mocy.

Kulki Mocy: Magiczne Ziołowe Mieszanki Czarownicy Olindy

JAK PALIĆ KULKI MOCY film instruktażowy

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Sposób palenia: 1 kulka raz na 7 dni. Gdy zachodzi potrzeba silniejszego działania kulki mocy - należy spalać 1 kulkę co 3 dni. 

Nasze kulki mocy to klucz do przyciągania obfitości. Ich magiczna moc wzmocni Twoje intencje i skoncentruje energię na realizacji finansowych celów. 

Palenie tych kulek stworzy aurę obfitości, otwierając drzwi do nowych możliwości i sprzyjając przepływowi materialnych dóbr i dostatku.

Dodatkowo, kulki te oferują ochronę dla Twoich dóbr osobistych i wsparcie w poszukiwaniu pracy lub poprawie warunków w obecnej. Ich energetyczna siła otoczy Cię ochroną i przyciągnie pozytywne okoliczności, które będą sprzyjać Twojemu zawodowemu rozwojowi.

Odkryj moc naszych Kulek Mocy - Obfitość i Poprawa Finansów i pozwól, aby energia obfitości przepłynęła przez Twoje życie. Zainicjuj pozytywne zmiany w sferze finansowej i ciesz się dostatkiem, ochroną i sukcesem w każdym aspekcie swojej drogi życiowej.

Przed rozpoczęciem palenia Kulek Mocy, pamiętaj o odpowiednich środkach ostrożności. Aby cieszyć się pełnią ich magicznej mocy, zastosuj się do poniższych wskazówek:

1. Wykorzystuj naczynie odporne na wysokie temperatury: Upewnij się, że używasz specjalnego naczynia przeznaczonego do palenia, które jest odporne na wysokie temperatury. Może to być ceramiczny talerzyk, miska lub specjalne naczynie dostępne w naszym sklepie PIRAMIDA Miedziana.

2. Zabezpiecz miejsce spalania: Przed rozpaleniem Kulki Mocy, zabezpiecz miejsce, w którym będzie ona spalana. Zalecamy użycie warstwy piasku pod spodem i wokół naczynia, co zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnym zniszczeniem powierzchni na której stoi naczynie.

3. Palenie z umiarem: Pamiętaj, że Kule Mocy mają moc skoncentrowaną w swoim wnętrzu, dlatego wystarczy spalić jedną kulkę na raz. Palenie większej ilości kulek naraz może prowadzić do niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ognia i utraty skuteczności.

4. Monitoruj proces spalania: Nie pozostawiaj Kulki Mocy bez nadzoru podczas palenia. Uważnie obserwuj proces spalania, aby mieć pewność, że jest kontrolowany i bezpieczny.

Zachowując te środki ostrożności, będziesz mógł bezpiecznie cieszyć się magiczną mocą naszych Kulek Mocy. Otwórz drzwi do przyciągania pozytywnych zmian i doświadcz ich siły, wiedząc, że podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas procesu palenia.

Uwaga: Kulki Mocy są przeznaczone do użytku wyłącznie w celach magicznych i nie powinny być spożywane ani stosowane w jakikolwiek inny sposób niż wskazany. 

396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także