zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

kulka mocy na śnienie
search
  • kulka mocy na śnienie
  • kulki mocy na świadome sny i oobe
  • kadzidła ziołowe na świadome sny i podróże astralne
  • Zioła na OOBE i Świadome sny

1szt. OOBE i Świadome Sny Kulka Mocy - Ziołowa Magiczna mieszanka

9,99 zł

Zanurz się w głębinach świadomego snu i odkryj magiczną moc naszych Kulek Mocy na OOBE i Świadome Sny. Specjalnie skomponowana przez naszą doświadczoną Czarownicę mieszanka ziół, wspiera wzmocnienie intencji i realizację celów podczas świadomego śnienia i podróży poza ciałem.

Ilość: 1 szt. w postaci kulki.

Waga: ok 8-9g

WAŻNE! Kulki należy spalać w naczyniu odpornym na wysokie temperatury. Używając do tego szczypiec. Należy zabezpieczyć (najlepiej piaskiem) miejsce w którym będzie spalana kulka mocy. Poniżej BHP palenia Kulek Mocy.

KULKI MOCY: MAGICZNE ZIOŁOWE MIESZANKI CZAROWNICY OLINDY

JAK PALIĆ KULKI MOCY

Zdjęcia poglądowe.

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Regularne palenie tych kulek ujawni ich wyjątkowe właściwości, otwierając bramy do świadomych snów i podróży poza ciałem. To dla tych, którzy chcą eksplorować tę dziedzinę życia. Delikatne i uspokajające zioła zawarte w kulkach pomogą Ci zgłębić stan snu, poprawiając klarowność, pobudzając intuicję i rozwijając zdolności sennych podróży.

Ta magiczna mieszanka jest stworzona specjalnie dla tych, którzy pragną spokojnego snu, odprężenia po dniu pełnym stresu oraz rozwoju przez sen. Palenie kulek stanie się Twoim rytuałem, tworząc energetyczną atmosferę sprzyjającą relaksowi, regeneracji i rozwijaniu potencjału snu.

Odkryj moc naszych Kulek Mocy - OOBE i Świadome Sny, i pozwól swoim snom stać się przestrzenią oczyszczenia, odkrycia i transformacji. Pozwól ziołowej mądrości tej magicznej mieszanki prowadzić Cię przez wspaniałe światy snu i otworzyć drzwi do nieskończonych możliwości.

Przed rozpoczęciem palenia Kulek Mocy, pamiętaj o odpowiednich środkach ostrożności. Aby cieszyć się pełnią ich magicznej mocy, zastosuj się do poniższych wskazówek:

1. Wykorzystuj naczynie odporne na wysokie temperatury: Upewnij się, że używasz specjalnego naczynia przeznaczonego do palenia, które jest odporne na wysokie temperatury. Może to być ceramiczny talerzyk, miska lub specjalne naczynie dostępne w naszym sklepie PIRAMIDA Miedziana.

2. Zabezpiecz miejsce spalania: Przed rozpaleniem Kulki Mocy, zabezpiecz miejsce, w którym będzie ona spalana. Zalecamy użycie warstwy piasku pod spodem i wokół naczynia, co zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnym zniszczeniem powierzchni na której stoi naczynie.

3. Palenie z umiarem: Pamiętaj, że Kule Mocy mają moc skoncentrowaną w swoim wnętrzu, dlatego wystarczy spalić jedną kulkę na raz. Palenie większej ilości kulek naraz może prowadzić do niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ognia i utraty skuteczności.

4. Monitoruj proces spalania: Nie pozostawiaj Kulki Mocy bez nadzoru podczas palenia. Uważnie obserwuj proces spalania, aby mieć pewność, że jest kontrolowany i bezpieczny.

Zachowując te środki ostrożności, będziesz mógł bezpiecznie cieszyć się magiczną mocą naszych Kulek Mocy. Otwórz drzwi do przyciągania pozytywnych zmian i doświadcz ich siły, wiedząc, że podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas procesu palenia.

Uwaga: Kulki Mocy są przeznaczone do użytku wyłącznie w celach magicznych i nie powinny być spożywane ani stosowane w jakikolwiek inny sposób niż wskazany. 

Zdjęcia i opisy naszych aukcji, mają charakter poglądowy. Wszystkie opisy obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim.

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnai 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także