zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kulki Mocy na Przyjaźń
search
  • Kulki Mocy na Przyjaźń
  • Na Przyjaźń - Kulki Mocy Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Przyjaźń -  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Przyjaźń -  Ziołowa Magiczna mieszanka
  • Kulki Mocy na Przyjaźń

Kulki Mocy na Przyjaźń - Ziołowa Magiczna mieszanka

49,99 zł

Odkryj siłę przyjaźni dzięki naszym Kulkom Mocy - Przyciąganie Przyjaźni i rozpocznij niezwykłą podróż w stronę głębszych i trwalszych relacji.

Kulki Mocy stworzone specjalnie w celu przyciągania Przyjaźni. Stworzone z starannie dobranych ziół i czystej parafiny, te kulki emanują Mocą, której celem jest przyciągnięcie bratniej duszy, przyjaznej duszy - kogoś, z kim będziesz mógł wspaniale spędzać czas, dzielić się, wspierać i cieszyć się życiem.

Ilość: 6 szt. w postaci kulek.

Waga: ok 50g

WAŻNE! Kulki należy spalać w naczyniu odpornym na wysokie temperatury. Używając do tego szczypiec. Należy zabezpieczyć (najlepiej piaskiem) miejsce w którym będzie spalana kulka mocy. Poniżej BHP palenia Kulek.

KULKI MOCY: MAGICZNE ZIOŁOWE MIESZANKI CZAROWNICY OLINDY

JAK PALIĆ kulki mocy film instruktażowy

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Zdjęcia poglądowe.

Sposób palenia: 1 kulka raz na 7 dni. Gdy zachodzi potrzeba silniejszego działania kulki mocy - należy spalać 1 kulkę co 3 dni. 

Nasze kulki mocy są jak iskra, która rozpala więź przyjaźni na nowy poziom. Kiedy zapalasz tę magiczną kulkę, uwalniają się jej wyjątkowe właściwości, tworząc aurę przyjaźni i harmonii wokół Ciebie. Jej delikatny zapach i subtelne wibracje otwierają drzwi do głębszych i bardziej autentycznych relacji.

Niech te Kulki Mocy staną się Twoim towarzyszem na drodze do odnalezienia bratniej duszy, przyjaznej duszy - osoby, z którą możesz dzielić radości i smutki, marzenia i wyzwania. Pozwól, aby magiczna Moc tych kulek przyciągnęła do Ciebie ludzi, którzy będą wspierać Cię w trudnych chwilach i umacniać więzi przyjaźni na każdym kroku.

Przed rozpoczęciem palenia Kulek Mocy, pamiętaj o odpowiednich środkach ostrożności. Aby cieszyć się pełnią ich magicznej mocy, zastosuj się do poniższych wskazówek:

1. Wykorzystuj naczynie odporne na wysokie temperatury: Upewnij się, że używasz specjalnego naczynia przeznaczonego do palenia, które jest odporne na wysokie temperatury. Może to być ceramiczny talerzyk, miska lub specjalne naczynie dostępne w naszym sklepie PIRAMIDA Miedziana.

2. Zabezpiecz miejsce spalania: Przed rozpaleniem Kulki Mocy, zabezpiecz miejsce, w którym będzie ona spalana. Zalecamy użycie warstwy piasku pod spodem i wokół naczynia, co zapewni dodatkową ochronę przed ewentualnym zniszczeniem powierzchni na której stoi naczynie.

3. Palenie z umiarem: Pamiętaj, że Kule Mocy mają moc skoncentrowaną w swoim wnętrzu, dlatego wystarczy spalić jedną kulkę na raz. Palenie większej ilości kulek naraz może prowadzić do niekontrolowanego rozprzestrzeniania się ognia i utraty skuteczności.

4. Monitoruj proces spalania: Nie pozostawiaj Kulki Mocy bez nadzoru podczas palenia. Uważnie obserwuj proces spalania, aby mieć pewność, że jest kontrolowany i bezpieczny.

Zachowując te środki ostrożności, będziesz mógł bezpiecznie cieszyć się magiczną mocą naszych Kulek Mocy. Otwórz drzwi do przyciągania pozytywnych zmian i doświadcz ich siły, wiedząc, że podejmujesz odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas procesu palenia.

Uwaga: Kulki Mocy są przeznaczone do użytku wyłącznie w celach magicznych i nie powinny być spożywane ani stosowane w jakikolwiek inny sposób niż wskazany. 

Zdjęcia i opisy naszych aukcji, mają charakter poglądowy. Wszystkie opisy obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim.

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnai 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

396
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także