zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Agnihotra Ziołowa 1szt
search
  • Agnihotra Ziołowa 1szt
  • Agnihotra Ziołowa kulki mocy
  • agnihotra ziołowa

1 szt. Agnihotra Ziołowa

9,99 zł

Nasza Agnihotra Ziołowa to niezwykły sposób na magiczne oczyszczanie i uzdrawianie Twojego otoczenia. Ta specjalnie stworzona mieszanka ziół przez naszą doświadczoną Czarownicę zawiera silnie oczyszczające i uzdrawiające składniki.

Nasza Agnihotra ma bardzo daleki zasięg działania, jest dużo większy zasięg niż Agnihotra naturalna z krowiego placka.

Ilość: 1 szt w postaci kulki.

Waga: ok 8-9g

JAK PALIĆ KULKI MOCY FILM INSTRUKTAŻOWY

Więcej na temat Agnihotry.

KULKI MOCY: MAGICZNE ZIOŁOWE MIESZANKI CZAROWNICY OLINDY

Kulki mocy

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Sposób palenia: 1 kulka raz na 7 dni. Gdy zachodzi potrzeba silniejszego działania kulki mocy - należy spalać 1 kulkę co 3 dni. 

Palenie Agnihotry Ziołowej w domu, biurze lub dowolnym miejscu pozwala uwolnić negatywną energię, przywrócić harmonię i stworzyć zdrowe, pozytywne środowisko. Jej magiczna moc wzmacnia energetyczne pole, usuwa blokady i tworzy przestrzeń sprzyjającą równowadze i dobrobytowi.

Ta wyjątkowa Agnihotra Ziołowa to nie tylko rytuał, ale również sposób na uzdrawianie otoczenia i tworzenie energetycznej harmonii. Jej ziołowe składniki przynoszą ulgę i wspierają proces uzdrawiania zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego środowiska.

Doświadcz magii Agnihotry Ziołowej i pozwól jej mocą oczyszczać i uzdrawiać Twoje otoczenie. Odkryj harmonię, zdrowie i pozytywną energię dzięki temu magicznemu rytuałowi oczyszczania i uzdrawiania.

Agnihotra, działa na świat fizyczny i na ten bardziej subtelny – eteryczny. Zioła również przyspieszają rozpad niebezpiecznych dla człowieka związków chemicznych, metali ciężkich itp. Działanie Agnihotry ma szerokie spektrum gdyż nie przeszkadzają jej w tym mury domostwa. Oczyszczają nas, jak i naszych sąsiadów. 

Popiół Agnihotry można wykorzystać w celach leczniczych naszego organizmu.

Agnihotrę możemy palić jak inne zioła bądź żywice w specjalnych do tego celu piramidkach, muszlach, glinianych kadzielniczkach itp. zachowując zasady BHP obowiązujące przy pracy z otwartym ogniem.

44-1
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także