zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

10-15g Biała Szałwia mały pęczek
search
  • 10-15g Biała Szałwia mały pęczek
  • biała szałwia pęczek okadzanie

10-15g Biała Szałwia mały pęczek

14,99 zł

Piękny pęczek Białej Szałwii idealny do codziennego okadzania swojej przestrzeni aby uchronić się przed negatywnym wpływem otoczenia oraz aby silnie je oczyścić. Biała Szałwia jest To święte ziele Indian Nawajo i jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

Waga: ok 10-15 g

Zdjęcie poglądowe

Cena dotyczy 1 opakowania (pęczka).

WIĘCEJ NA TEMAT BIAŁEJ SZAŁWII.

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

BIAŁA SZAŁWIA

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty jak i niskie energie z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią".

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią.

Białą szałwię można spalać na specjalnym węgielku lub wystarczy podpalić listek i go po chwili zgasić odkładając na odporną na żar podstawkę.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

43-3
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także